EARTHY

VŮNĚ NA MÍRU

Kromě standardních kolekcí nabízíme i příležitost nechat si namíchat vůni přímo na míru.

Tyto vůně jsou tvořeny během osobních konzultací v našem studiu v srdci Prahy.

Konzultace trvá zhruba 2 hodiny, během kterých je osobní vůně i namíchána, vyzkoušena a dokončena. Další úpravy receptu, jsou-li potřeba, jsou pak samozřejmě možné později na základě dohody. Váš parfém a jeho recept pak bude u nás, takže si jej kdykoliv dle potřeby můžete nechat doplnit!

 

V našem studiu si můžete nechat vyrobit naprosto osobitou, unikátní osobní vůni, za použití kterýchkoli z našich více než 250 dostupných přírodních esencí, které jsou od lokálních pro skutečně luxusní a exotické. Jako příklad alespoň některé z nich: bílý santal, oud (agárové dřevo), čtyři druhy jasmínů, bílý a růžový lotos, modrý leknín, tabák, absolue z včelího vosku, palo santo, konvalinka, tři druhy kadidel, karafiáty, kladivník, a stovky dalších z celého světa a jejichž seznam roste každý měsíc.

 

Pro domluvení konzultace nám prosím napište email nebo zprávu na našem facebooku.

 

Ceník vůní na míru

Konzultace (2 hod+ míchání)…..300,-

Hotové vůně

10ml.............550,-

 

20ml (včetně konzultace)...............1000,-

30ml (včetně konzultace)..............1300,-

50ml (včetně konzultace)..............2000,-

Vala's Perfumery is a small artisan perfumery creating natural scents for your enjoyment based in Prague, Czech republic. Please contact us in case of any questions, we are here to help! For more, follow our social media:

  • etsy
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Tumblr Icon
  • Grey Twitter Icon